Individuaalne tugevuste coaching

Üsna tihti võtavad inimesed oma loomupäraseid andeid iseenesest mõistetavana. Nad arvavad, et kõigil on samad anded või halvemal juhul ei ole inimene ise oma loomupärastest annetest ega potentsiaalist isegi teadlik. Aastakümneid kestnud uuringute tulemusena arendas Gallup välja Cliftoni tugevusteleidja testi, mis aitab üksikisikuid ning meeskondi võimestada saavutaks parimaid tulemusi. Test koosneb 177 paaris küsimusest, mis aitavad tuvastada, kuidas inimene talle kõige loomuomasemalt mõtleb, tunneb, käitub. Test ise on aga alles algus. Tõeline areng toimub siis, kui coach aitab inimesel oma loomupäraseid andeid arendada, mitte neid vaid avastada.

 

Individuaalne tugevuste coaching aitab Sul lahti mõtestada oma loomupärased anded ja leida viisid, kuidas anded tugevusteks arendada ning  näha elu uuest vaatenurgast – uuendada arusaamist, kes Sa oled, milline on Sinu töö ja maailm Sinu ümber.

Kõik vajavad coachi – kedagi, kes aitab näha inimese loomupäraseid andeid ja tugevusi. Kes aitab uut moodi näha väljakutseid , kes ärgitab inimesi edasi minema juhul, kui nad on kuskile kinni jäänud ning kes toetab inimese enda potentsiaali avanemist. Coach on partner, kes ärgitab, motiveerib ja tunnistab inimese või meeskonna kasvu, arengut ja tulemust.

Vaata videot siit

 

We are so much more than we think we are

Kate Maloy

Copyright 2020 - Mõttepartnerid OÜ