Postitus

Aitäh, et olete meiega!

tugevused.ee 1-aastane!

Esimene on alati oluline. Tihti ka kõige raskem. Esimene mõte, esimene otsus, esimene tegu. Esimene aasta. Täna on meie, tugevused.ee  esimene sünnipäev. Meie esimese aasta märksõnad on otsustavus, elevus, julgus ja tegutsemine.  Jõudsime palju, isegi rohkem kui lootsime. Erakordselt insipreeriv  tugevuste coachi programm Londonis, sertifikaat.  Tugevuste meeskonna treening, mis sai väga hea tagasiside. Ja siis lock-down. Saime taaskord kogeda, kui tõstev on üle saada hirmust ja teha esimene samm, teha esimest korda veebiseminar, uskumata isegi, et suure  huviliste hulga tõttu saime neid veel korrata. Grupicoaching, mis aitas meie imelisel grupil avastada ennast uues vaatenurgast, toetada teisi ja astuda samm enesearnegu rikastaval teel. 

On olnud suur au olla parteneriks meie klientidele, kes on iseennast (taas)avastanud läbi tugevuste coachingu ning saanud seeläbi enesteadlikumaks ning enesekindlamaks. 

Meil on rõõm ja privileeg olla jätkuvalt Sinu jaoks olemas, et saaksid läbi tugevuste prisma iseendaga luua uusi positiivseid ühendusi.  

Kommentaarid (0)

Copyright 2020 - Mõttepartnerid OÜ