Cliftoni tugevusteleidja

Viis olulist fakti Cliftoni tugevusteleidja® kohta

Uuringutefirma Gallup on uurinud inimeste loomupäraseid andeid ja tugevusi üle 50 aasta ning on loonud Cliftoni tugevusteleidja. See on online-küsimustik, mis aitab tuvastada anded, mille arendamisel saab need oma tugevusteks muuta. NB! Küsimustik on inglise keelne!

1. Põhineb rohkem kui viie kümnendi jooksul tehtud uurimistööl.

Cliftoni tugevusteleidja põhineb 50-aasta jooksul läbi viidud põhjalikele ja professionaalsetele uuringutele, mis aitavad mõista edukas olemise tegureid.

2. Mõõdab loomupärase ande olemasolu 34 erinevas teemas.

Loomupärased anded on koondatud 34 teemaks. Gallupis tuleb intuitiivselt vastata 177-le paaris küsimusele, mis aitavad välja selgitada, kuidas Sa kõige loomuomasemalt mõtled, tunned ja käitud.

3. On loodud Sinu loomupärase ande tugevusteks arendamiseks.

Parim võimalus inimesena kasvada ja arendada on siis, kui Sa tead oma loomupäraseid andeid ning arendad need oma tugevusteks.

4. Annab Sulle oma annetest rääkimiseks viisi.

Cliftoni tugevuste kirjeldus annab Sulle viisi, kuidas rääkida oma loomupärastest annetest, tugevustest, motivatsioonist ja panusest. Nii saad Sa luua positiivse ja konstruktiivse dialoogi, samuti tugevamaid suhteid meeskonnas ning vastastikust mõistmist.

5. Aitab Sul aru saada, kuidas just Sina panustad

Kuna loomupärased anded on meile niivõrd loomulikud, siis võtame neid tihtilugu iseenesest mõistetavana ning ei oska neid teadlikult oma tugevusteks arendada. Mida rohkem Sa oma loomupäraseid andeid kasutad, seda rohkem saad neist aru ja seda enam saad Sa neid läbi teadmiste ja oskuste arendada oma tugevusteks.

Copyright 2020 - Mõttepartnerid OÜ